جستجو در انجمن‌ها

(جستجو‌ی پیشرفته)

آمار انجمن
» کاربران: 178
» آخرین کاربر: jthan123
» موضوعات انجمن: 75
» ارسالهای انجمن: 93

آمار کامل

کاربران حاضر
ما 6 کاربر حاضر در انجمن دارید
» 0 کاربر عضو | 6 مهمان

آخرین موضوعات
موزه آلبرتا
انجمن: معرفی تور ها
آخرین‌ارسال: admin
16-05-2019, 10:50 AM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 13
روش های انتخاب بهترین شرک...
انجمن: سئو و بهینه سازی
آخرین‌ارسال: seyedhassanpooremami@gmail.com
06-12-2018, 06:37 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 1,118
مقایسه‌ تبلت اکسپریا z4 س...
انجمن: معرفی سایت
آخرین‌ارسال: admin
20-11-2018, 07:41 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 528
کیف لپتاپ دلسی
انجمن: معرفی سایت
آخرین‌ارسال: admin
30-10-2018, 09:23 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 417
مشاوره ازدواج
انجمن: معرفی سایت
آخرین‌ارسال: admin
15-08-2018, 12:07 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 707
خانه هوشمند رشت
انجمن: خدمات ساختمان
آخرین‌ارسال: Hooshmandsazan96
22-05-2018, 05:53 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 1,289
Buy real uk documents - B...
انجمن: طراحی سایت
آخرین‌ارسال: GopdirV
22-05-2018, 02:42 AM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 2,325
صنعت چاپ ایران و چشم اندا...
انجمن: گفتگوی آزاد
آخرین‌ارسال: چاپ جعبه بهرنگ
20-05-2018, 05:23 AM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 1,271
دريافت کارنامه نمونه دولت...
انجمن: معرفی سایت
آخرین‌ارسال: bhrprn
19-05-2018, 11:31 AM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 1,014
Buy real us uk canada pas...
انجمن: طراحی سایت
آخرین‌ارسال: GopdirV
18-05-2018, 08:33 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 6,895

 
  موزه آلبرتا
ارسال‌شده توسط: admin - 16-05-2019, 10:50 AM - انجمن: معرفی تور ها - بدون‌پاسخ

موزه سلطنتی آلبرتا(با نام پیشین موزه ایالتی آلبرتا)، موزه تاریخ طبیعی و مردم شناسی ای به شمار می رود که ترکیبی از نمایشگاه های دایمی فرهنگی و تاریخ طبیعی ست. فسیل هایی از دایناسورها و دوران عصر یخبندان، آکواریوم ماهی های بومی و حشرات شگفت انگیز بزرگ پیکر از جمله دیدنی های ویژه و تاثیرگذار موزه به شمار می آیند. بخش های تاریخ فرهنگی موزه هم به فرهنگ های بومی هایی از جمله Blackfoot، Cree و دیگر ساکنین نخستین این سرزمین پرداخته است.
ساختمان تازه ساخت این موزه در مرکز شهر ادمونتون، شمال شهرداری و در شرق برج سی ان(CN Tower) در نبش شمال غربی خیابان ۱۰۳A و خیابان ۹۷ قرار دارد. این ساخت و ساز در آگست امسال پایان یافته و گمان می رود که تا پایان ۲۰۱۷ به روی همگان گشوده شود. هزینه تمام شده ساختمان تازه و این جابجایی نزدیک به سیصد و هفتاد و پنج میلیون و پانصدهزار دلار برآورد شده است. نرخ بازدیدکنندگان موزه سلطنتی آلبرتا از سال برپایی اش(۱۹۶۷) تا کنون نزدیک به سیزده میلیون و هشتصدهزار نفر بوده است.
گفتنی ست همه ساله یک دوره نمایش فیلم نیز از سوی انجمن(غیر انتفاعی) فیلم ادمونتون در این موزه برگزار می شود که در زمستان ۲۰۱۷ نیز بناست تا زیر عنوان ستاره های ماندگار از ششم فوریه تا سوم اپریل برگزار شود.
مجموعه ها و زمینه های پژوهشی موزه سلطنتی آلبرتا
این مجموعه ها در چهار گروه بزرگ دسته بندی می شوند:
دانش زندگی. نزدیک به پانصد و هشتاد هزار گونه: گیاه شناسی، ماهی شناسی، خزنده شناسی، جانورشناسی بی مهره گان، پستاندارشناسی و پرنده شناسی.
دانش زمین. نزدیک به نه میلیون و دویست و پنجاه مورد: باستان شناسی، زمین شناسی، دیرین شناسی و محیط های زیست کواترنری(فسیل هایی از دو نیم میلیون سال پیش).
تاریخ بشر. نزدیک  به صد و سی و هشت هزار مورد: باستان شناسی، نژادشناسی، پژوهش های فرهنگی، تاریخ سیاسی و نظامی و تاریخ منطقه غرب کانادا.
سرویس های مجموعه ها. نزدیک به هفتاد هزار و صد و ده مورد: مدیریت مجموعه ها، بازسازی و نگهداری، مدیریت منابع اطلاعات، کتابخانه مرجع.
کار دایره مرمت و نگهداری، اطمینان از حفظ و نگهداری بلندمدت از مجموعه های موزه است.
 
 
[عکس: 5c88f929a88d0.jpg]

چاپ این بخش

  روش های انتخاب بهترین شرکت سئو
ارسال‌شده توسط: seyedhassanpooremami@gmail.com - 06-12-2018, 06:37 PM - انجمن: سئو و بهینه سازی - بدون‌پاسخ

چگونه یک شرکت خوب سئو برای کسب و کارمان پیدا کنیم؟
امروزه حضور آنلاین شما در دنیای اینترنت بستگی به سئو و بهینه سازی وب سایتتان دارد. اگر شما نتوانید نتایج خوبی را از طریق موتور های جستجو به دست آورید، ارتباط با مخاطبان و صنایع وابسته به کسب و کار شما بسیار دشوار تر خواهد شد. معرفی محصولات و خدمات شما بدون استفاده از موتور های جستجو بسیار پر هزینه و مشکل خواهد بود. پس اگر می خواهید با کسب رتبه های برتر موتور های جستجو وب سایت شما توسط مخاطبان بیشتر دیده شود باید یک شرکت خوب در زمینه سئو پیدا کنید.
متاسفانه بسیاری از کسب و کار ها از استراتژی های سئو خوبی بهره مند نیستند و همچنین محتوای خوبی ندارند. برخی از این وب سایت ها نیز هر موقع که فکر می کنند نیاز به مطلبی دارند آن را در وبلاگ خود قرار می دهند و به اصول سئو توجهی ندارند.
آیا استفاده از گوگل برای پیدا کردن شرکت سئو هوشمندانه است؟
در واقع باید گفت که گوگل عالی است! از سال 1989 گوگل صنعت جستجو را دگرگون کردند و با استفاده از ابزار های خود عبارت مد نظر شما را از بین 30 تریلیون صفحه وب سایت پیدا کند. 
اما جستجوی گوگل کامل نیست و برخی از نوآوری های جدید آن کار را سخت تر نموده است. هنگام جستجو برای یک نوع کسب و کار مانند شرکت های جستجوگر، الگوریتم محلی گوگل به بازی می آید. موتور های جستجو ارزش بیشتری را برای کسب و کار هایی که در منطقه شما وجود دارند قائل شده و رتبه بهتری به آن ها می دهند. در واقع این یک مزیت است. فرض کنید شما قصد دارید یک فروشگاه پوشاک مناسب را پیدا کنید. وقتی در گوگل آن را سرچ کنید، گوگل برترین فروشگاه های پوشاک در نزدیکی شما را نمایش خواهد داد. 
به عنوان مثال جستجو برای بهترین شرکت سئو در شمال پورتلند به صورت زیر بوده است:
[عکس: 1518598452_best-seo-company-pdx-copy.jpg] 
همانطور که می بینید گوگل به دنبال بهترین شرکت های سئو در نزدیکی شما می رود و اگر شما همین عنوان را در ایران و شهری دیگر جستجو کنید، یافته های گوگل برای شما کاملا متفاوت خواهد بود. در زیر ما همان عنوان را در شهر منهتن جستجو کردیم و نتیجه به صورت زیر بود:
[عکس: 1518598715_best-seo-company-manhattan.jpg] 
اما اگر کمی به پایین صفحه بروید باز هم صفحه مربوط به جستجو در شهر پورتلند را مشاهده می کنید:
[عکس: 1518598979_best-seo-company-manhattan-copy.jpg] 
در واقع گوگل رتبه بندی های خود را با توجه به منطقه و مکان شما تغییر می دهد و این کار شما را کمی پیچیده تر خواهد کرد. اگر شما به دنبال یک بهترین شرکت سئو هستید ممکن است در این بخش دچار سردر گمی شوید و ممکن است فکر کنید گوگل قصد فریب دادن شما را دارد.
چطور بدون فریب خوردن بهترین شرکت سئو را پیدا کنیم؟
شما می توانید کلمه کلیدی مد نظرتان را خودتان بسازید ولی یک تیم بازاریابی و سئو می تواند بر رتبه بندی و افزایش بازید آن از طریق عواملی که موتور های جستجو آن ها را دوست دارند تاثیر بگذارد. عواملی مانند:

  • محلی سازی
  • قدرت دامنه
  • لینک های داخلی
  • لینک های خارجی
  • کلمات کلیدی
[size=undefined]
آیا نباید بر اساس رتبه بندی موتور های جستجو انتخاب کنیم؟
شما قطعا باید در انتخاب شرکت های سئو که ترافیک ورودی چندانی ندارد احتیاط کنید ولی شرکت های برتر در جستجو های شما لزوما آن هایی نیستند که در رتبه بالاتری در موتور های جستجو قرار دارند. اما به هیچ وجه داشتن رتبه خوب در موتور های جستجو چیز بدی نیست. بدیهی است یک شرکتی که می تواند محتویاتی را بنویسد که به خوبی در موتور های جستجو رتبه بندی می شوند، به احتمال زیاد درست عمل می کند. 
رتبه بندی همه چیز نیست و بیشترین دلایلی که باعث می شوند وب سایت یک شرکت در صفحه اول گوگل برای شما نمایش داده شود در زیر آمده است:
[/size]
  • آن ها تنها شرکت بزرگ سئو در شهر شما هستند.
  • آن ها از نوآوری های جدید سئو و بازاریابی اینترنتی استفاده می کنند.
  • شما قبلا سایت هایی را کلیک کرده اید که شباهت زیادی به آن ها دارند.
  • آن ها بسیار محبوب و پرطرفدار هستند.
[size=undefined]
اما اگر یک شرکت بهترین شرکت سئو در شهر شما باشد، برای شما کافی است؟ مگر اینکه شما یک کسب و کار بسیار محلی مانند یک رستوران داشته باشید. تلاش های بازاریابی شما باید در سطح ملی و در برخی موارد بین المللی باشد. شما باید شرکتی را انتخاب کنید که بتواند برترین نتایج گوگل را برای کسب و کار شما ارائه دهد و این کار هم بسیار سخت خواهد بود.
چرا سئو کلاه سیاه خوب نیست؟
ما در مقالات قبلی درباره سئو کلاه سیاه صبحت کردیم، اما چرا نباید با شرکت هایی که سئو کلاه سیاه انجام می دهند همکاری کنیم؟
روش های سئو کلاه سیاه شاید بتواند وب سایت شما را در مدت کوتاهی به صفحات برتر موتور های جستجو بیاورد ولی این روش ها از چشم الگوریتم های گوگل دور نمی ماند و در عرض مدت کوتاهی وب سایت شما با جریمه های سنگین و گاهی همیشگی از سوی گوگل مواجه خواهد شد، که این می تواند به معنای نابودی کسب و کار اینترنتی شما و از صفر شروع کردن همه چیز باشد. به عنوان مثال به نمودار زیر دقت کنید:
[عکس: 1518601402_sharp-decline-web-hits-graph.png] 
تصور کنید این وب سایت شما است که با روش های نامناسب سئو شده است و پس از مدتی دچار افت شدید ترافیک می شود. این وب سایت در واقعا از دست رفته قلمداد می شود.
بهترین شرکت های سئو چه مشخصاتی دارند؟
با توجه به این که سئو و بهینه سازی سایت ممکن است تا ماه ها طول بکشد، انتخاب درست و دقیق شرکت مد نظر اهمیت بالایی دارد. 
شفافیت رمز موفقیت شرکت ها خواهد بود. برخی شرکت ها آموزش هایی را ارائه می دهند که به مشتریان مفهایم سئو را آموزش می دهد. یک شرکت خوب می تواند برخی از استراتژی ها و ابزارهای اختصاصی (نوپرداز سئو) را نیز داشته باشد. یکی از بارز ترین نشانه ها، کنجکاوی و کسب اطلاعات بیشتر شرکت های سئو از کسب و کار شما است. این نشان می دهد که آن ها علاقه مند به کسب نتایج برای شما هستند و می خواهند اطمینان حاصل کنند که مهارت ها و تجربه های لازم برای برآوردن نیازهای شما دارند یا خیر!  آن ها معمولا سئوالاتی درباره سابقه شرکت، فعالیت های شرکت شما در شبکه های اجتماعی، استرتژی بازاریابی شرکت و همچین اهداف شرکت شما می پرسند. 
در پایان این نکته را یاد آور می شوم که شرکت های سئو باید قابلیت درک بقیه تیم بازاریابی شرکت شما را داشته باشند و فقط به دنبال رتبه بندی مطالب سایت و نوشتن مطالب و لینک دادن به سایت شرکت شما نباشند. 
شرکت نوپرداز با داشتن تجربه فراوان و امکانات به روز  بهینه سازی وب سایت ها توسط موتور های جستجو، به مشتریان خود کمک می نماید تا در یک بازه زمانی مناسب وب سایت مد نظر آن ها را در بین برترین صفحات بازدید گوگل قرار دهد. شرکت نوپرداز با بهره بردن از ابزار های به روز در زمینه سئو و کادری متخصص سعی دارد تا بهترین نتیجه و رتبه را توسط موتور های جستجو مختلف از جمله گوگل برای وب سایت اینترنتی شما کسب نماید.[/size]
[size=undefined]منبع: طراحی سایت نوپرداز https://nopardazco.com
[عکس: 1518607131_seo-banner12.jpg][/size]

چاپ این بخش

  مقایسه‌ تبلت اکسپریا z4 سونی با ‌آیپد ایر 2 اپل
ارسال‌شده توسط: admin - 20-11-2018, 07:41 PM - انجمن: معرفی سایت - بدون‌پاسخ

مقایسه‌ تبلت اکسپریا z4 سونی با ‌آیپد ایر 2 اپل
 

مقایسه‌ تبلت اکسپریا z4 سونی با ‌آیپد ایر 2 اپل
با بخش بررسی تبلت مجله اینترنتی بیست ستون همراه ما باشید:
مقدمه
کمپانی سونی در رویداد mwc 2015 که در شهر ‌بارسلونای ‌اسپانیا برگزار شد از ‌گوشی هوشمند جدیدی رونمایی نکرد، بلکه این شرکت در یک اقدام جالب‌توجه رقیبی جدی را برای ‌آیپد ایر 2 اپل معرفی کرد. این رقیب جدی محصولی نیست جز تبلت اکسپریا زد 4 یا "xperia z4". در این مقاله ما قصد مقایسه‌ی مختصر و اجمالی این تبلت و ‌آیپد ایر 2 اپل را داریم؛ بنابراین با مجله‌ی بیست ستون همراه باشید.
مقایسه‌ تبلت اکسپریا z4 سونی با ‌آیپد ایر 2 اپل
نسخه‌ها و قیمت‌ها
بیایید این بار از دید هزینه به دو تبلت نامبرده شده نگاهی بیاندازیم. مطمئنا مسئله‌ی هزینه یکی از عمده‌ترین جنبه‌های ‌مدنظر کاربران در هنگام خرید یک محصول به شمار می‌رود. سونی پس از رونمایی از تبلت xperia z4 قیمت آن را معادل با 499 یورو در نظر گرفت و به‌طور رسمی اعلام کرد که این محصول از ماه ژوئن (june) سال جاری عرضه می‌شود. نسخه‌ی معرفی شده‌ی این تبلت قابلیت برقراری اتصال lte 4g را به همراه دارد.
در سمت مقابل ‌آیپد ایر 2 اپل نسخه‌های متنوعی را شامل می‌شود. این تبلت دو نسخه‌ی با قابلیت برقراری اتصال lte و بدون این قابلیت را به همراه دارد که هر یک از آن‌ها از نظر حافظه‌ی داخلی سه دسته‌ی گوناگون را شامل می‌شوند. در بخش زیر دسته‌بندی مربوط به این محصول و قیمت هر یک از آن‌ها را مشاهده می‌کنید.
نسخه‌ی وای‌فای و 16 گیگابایتی: 399 یورو نسخه‌ی وای‌فای و 64 گیگابایتی: 479 دلار نسخه‌ی وای‌فای و 128 گیگابایتی: 559 یورو نسخه‌ی lte و 16 گیگابایتی: 499 یورو نسخه‌ی lte و 64 گیگابایتی: 579 یورو نسخه‌ی lte و 128 گیگابایتی: 659 یورو 
همچ
 
 
نسخه‌ی 499 یورویی ‌تبلت اکسپریا z4 سونی قابلیت اتصال lte را در کنار حافظه‌ی داخلی 32 گیگابایتی به همراه دارد. در سمت مقابل اپل نسخه‌ی با قابلیت lte و 16 گیگابایتی آیپد ایر 2 خود را با قیمت مشابه به فروش می‌رساند؛ بنابراین شاید از این نظر خرید ‌تبلت اکسپریا z4 سونی برای شما مطلوب‌تر به شمار آید، چراکه با پرداخت هزینه‌ی مشابه حافظه‌ی داخلی دو برابری را در اختیار خواهید داشت. علاوه بر این موضوع نسخه‌ی 499 دلاری ‌تبلت اکسپریا z4 سونی به همراه صفحه کلید اختصاصی خود ارائه خواهد شد که این موضوع هم می‌تواند مزیتی برای این تبلت نسبت به‌آیپد ایر 2 اپل به شمار آید.
در ضمن ‌تبلت اکسپریا z4 سونی از حافظه‌ی جانبی و ‌رم میکرو اس‌دی تا سقف 128 گیگابایتی پشتیبانی به عمل می‌آورد، اما ‌آیپد ایر 2 اپل مانند سایر محصولات این شرکت این قابلیت را به همراه ندارد.
مقایسه‌ تبلت اکسپریا z4 سونی با ‌آیپد ایر 2 اپل
طراحی و ظاهر
از نظر ظاهر و طراحی تفاوت‌های عمده‌ای در ‌تبلت اکسپریا z4 سونی و ‌آیپد ایر 2 اپل وجود دارد. ‌صفحه نمایش آیپد ایر 2 کوچک‌تر از ‌صفحه نمایش‌تبلت اکسپریا z4 است. این محصول به نمایشگری 9.7 اینچی تجهیز شده، این موضوع در حالی است که ‌صفحه نمایش ‌تبلت اکسپریا z4 سونی نمایشگری 10.1 اینچی است. هنگامی‌که این دو محصول را در کنار یکدیگر قرار دهیم، تفاوت‌های ظاهری مابین آن‌ها بیش از پیش نمایان خواهد شد. ‌تبلت اکسپریا z4 حالت مستطیل شکل و نسبتا زاویه‌‌داری را به همراه دارد اما ‌آیپد ایر 2 اپل از نظر طراحی ظاهری منحصر به فردتر با لبه‌های گرد و بدون زاویه را به همراه خواهد داشت.
 
 
ازنظر ضخامت ‌تبلت اکسپریا z4 سونی نسبت به نسخه‌ی پیشین این محصول یعنی اکسپریا z2 باریک‌تر طراحی شده است. ضخامت نسخه‌ی پیشین این تبلت معادل با 6.4 میلی‌متر بود که در ‌تبلت اکسپریا z4 به 6.1 میلی‌متر کاهش پیدا کرد. ضخامت ‌آیپد ایر 2 اپل هم مانند اکسپریا z4 سونی از 7.5 میلی‌متر (در آیپد ایر اورجینال) به 6.1 میلی‌متر کاهش داده شده است؛ بنابراین ضخامت دو محصول ‌مدنظر ما دقیقا با یکدیگر برابر هستند.
 
هر دو محصول از نظر وزنی هم فوق‌العاده سبک طراحی شده‌اند. نسخه‌ی وای‌فای ‌تبلت اکسپریا z4 سونی وزنی معادل با 392 گرم را به همراه دارد و نسخه‌ی با قابلیت lte آن وزنی برابر با 396 گرم را خواهد داشت. این موضوع در حالی است که وزن نسخه‌ی با قابلیت lte ‌آیپد ایر 2 اپل معادل با 444 گرم است؛ بنابراین از نظر وزنی ‌تبلت اکسپریا z4 سونی سبک‌تر از ‌آیپد ایر 2 اپل به شمار می‌رود و شاید بیشتر از این محصول لایق دریافت لقب "ایر" یا "air" باشد. شایان ذکر است که نباید فراموش کنیم ‌تبلت اکسپریا z4 سونی علاوه بر اینکه وزن کمتری را نسبت به ‌آیپد ایر 2 اپل دارد از ‌صفحه نمایشی بزرگ‌تر نیز بهره‌مند است.
یکی دیگر از جنبه‌های برتر ‌تبلت اکسپریا z4 سونی نسبت به ‌آیپد ایر 2 اپل در پایداری و مقاومت آن دیده می‌شود. ‌تبلت اکسپریا z4 استاندارد‌ ضد ‌آب ip68 را به همراه دارد. شایان ذکر است که استاندارد ip68 این تبلت تنها یه ویژگی نمادین به شمار نمی‌رود بلکه ‌تبلت اکسپریا z4 سونی به واقع می‌تواند در زیر ‌آب دوام و پایداری لازم را از خود نشان دهد و این موضوع همواره به صورت عملی از سوی کمپانی سونی مورد اشاره قرار گرفته است.
 
بنده‌ی ‌تبلت اکسپریا z4 سونی از فولاد یا استیل ضدزنگ ساخته شده و با توجه بیشتر به مقاومت محصول جنبه‌های زیبایی ظاهری آن تاحدی ازمیان‌رفته است. در سمت مقابل ‌آیپد ایر 2 اپل بدنه‌ای یکپارچه و از جنس آلومینیوم را به همراه دارد و از نظر ظاهری دل‌چسب‌تر از ‌تبلت اکسپریا z4 سونی به نظر می‌رسد.
مقایسه‌ تبلت اکسپریا z4 سونی با ‌آیپد ایر 2 اپل
صفحه نمایش
صفحه نمایش ‌آیپد ایر 2 اپل نمایشگری 9.7 اینچی و از نوع ips lcd با وضوح تصویر 2048*1536 پیکسل است که تراکم پیکسلی 264 پیکسل در هر اینچ را به همراه دارد. همچنین نسبت ‌صفحه نمایش به بدنه‌ی ‌آیپد ایر 2 اپل معادل با 71.656 درصد است.
 
در سمت مقابل ‌صفحه نمایش ‌تبلت اکسپریا z4 سونی نمایشگری 10.1 اینچی و از نوع lcd است که وضوح تصویر 1600*2560 پیکسلی را به همراه دارد. این وضوح تصویر و اندازه‌ی 10.1 اینچی نمایشگر این محصول منجر شده تا تراکم پیکسلی آن به عدد 299 پیکسل در هر اینچ دست پیدا کند. همچنین نسبت نمایشگر به بدنه‌ی ‌تبلت اکسپریا z4 سونی معادل با 66.35 درصد است.
 
مقایسه‌ تبلت اکسپریا z4 سونی با ‌آیپد ایر 2 اپل
سیستم روی یک چیپ (soc) و عملکرد
سیستم روی یک چیپ به کار گرفته شده در تبلت اسپریا z4 سونی تراشه‌ی سیستمی قدرتمند اسنپدراگون 810 کوالکام است. این تراشه‌ی 64 بیتی، پردازنده‌ای هشت هسته‌ای را به همراه دارد که در دو مجموعه‌ی مختلف طبقه‌بندی شده است. مجموعه‌ی اول شامل چهار هسته‌ی پردازنده‌ی cortex a53 و مجموعه‌ی دوم شامل چهار هسته‌ی پردازنده‌ی cortex a57 است. اسنپدراگون 810 پردازنده‌ی گرافیکی adreno 430 را نیز به همراه دارد، بنابراین از نظر پردازشی و قابلیت‌های عملکردی ‌تبلت اکسپریا z4 فوق‌العاده قدرتمند خواهد بود. شایان ذکر است که سیستم روی یک ‌چیپ اسنپدراگون 810 هم اکنون بهترین و قدرتمندترین تراشه‌ی سیستمی کمپانی کوالکام محسوب می‌شود. همچنین نباید ‌رم با ظرفیت 3 گیگابایتی این تبلت را فراموش کنیم. مطمئنا نیاز به گفتن ندارد که این ‌رم با ظرفیت بسیار عالی خود قابلیت‌ "مولتی‌تسکینگ" یا "multitasking" این محصول را فوق‌العاده افزایش خواهد داد.
 
منبع: www.bistsotoon.com

چاپ این بخش

  کیف لپتاپ دلسی
ارسال‌شده توسط: admin - 30-10-2018, 09:23 PM - انجمن: معرفی سایت - بدون‌پاسخ

این نوشتار بر روی معرفی چند نمونه از چمدان‌های دلسی متمرکز است. در ادامه به معرفی بهترین چمدان‌های دلسی خواهیم پرداخت و سعی خواهیم کرد که شما را با ویژگی‌های این چمدان‌ها آشنا سازیم. در صورتی که قصد خرید چمدان مسافرتی دارید، این نوشتار را تا به انتها مطالعه نمایید.
البته دلسی علاوه بر چمدان‌های مسافرتی، تولید کننده‌ی ساک مسافرتی نیز هست. در صورتی که ساک مسافرتی را بر چمدان مسافرتی ترجیح می‌دهید نیز می‌توانید از محصولات دلسی استفاده کنید.
[عکس: delsey-suitcase-air-adventure-80511-1-(1)-min.jpg]
دلسی، برندی معتبر و نام‌آشنا
نزدیک به 70 سال پیش برند دلسی در فرانسه تأسیس شد و از آن زمان تا کنون این برند توانسته با تولید چمدان، کوله پشتی، کیف و موارد این قبیل نامی برای خود دست و پا کند و در سرتاسر جهان شناخته شود. هم اکنون محصولات این برند در از غرب تا شرق مورد استفاده قرار می‌گیرند و می‌توانند رضایت کاربران خود را جلب کنند.
جالب است بدانید که برند دلسی در سال 2018 به عنوان دومین برند برتر جهان در حیطه‌ی لوازم سفر انتخاب شد.
نکته‌ای که باید به ان اشاره شود این است که قیمت چمدان‌های دلسی و همچنین قیمت کیف‌های بیزنسی دلسی بسیار مناسب است و این امر نیز می‌تواند در زمره‌ی مزایای محصولات برند دلسی در نظر گرفته شود.
بهترین چمدان‌های دلسی
1- چمدان دلسی مدل Indiscrete:
جنس بدنه چمدان دلسی مدل Indiscrete از نوع پلی‌استر بوده که این ماده به دلیل دارا بودن ساختاری محکم و با دوام دربرابر ضربه و پوسیدگی از مقاوت بالایی برخوردار است. ضمناً پلی‌استر خاصیت ضد آب دارد و امکان نفوذ مایعات به درون چمدان وجود ندارد.
چمدان دلسی مدل Indiscrete وزن نسبتا سبکی دارد که این ویژگی حمل و نقل آسان را موجب می شود. برای چمدان دلسی مدل Indiscrete چهار چرخ با قابلیت چرخش 360 درجه طراحی شده است که به راحتی می توانید در هر مسیر آن را جا به جا کنید. قفلی که برای این چمدان تعبیه شده است قفلی ایمن و رمز دار از نوع TSA می باشد که در طول سفر امنیت وسایل داخل چمدان را تضمین می نماید. چمدان دلسی مدل Indiscrete به دلیل دارا بودن سه دسته کاربردی باعث شده که امکان بلند کردن چمدان از روی زمین و قرار دادن بر روی چرخ حمل بار یا در داخل صندوق خودرو بدون هیچ فشاری وجود داشته باشد.
2- چمدان دلسی مدل Montsouris
شرکت معتبر دلسی برای بالابردن ایمنی بیشتر چمدان دلسی مدل Montsouris از قفل رمزدار TSA که یکی از جدیدترین انواع قفل ها محسوب می شود، بهره برده است که از این بابت مسافران را در طول سفر آسوده خاطر می سازد. اما از دیگر مشخصات چمدان دلسی مدل Montsouris می توانیم به جنس بدنه این نوع چمدان اشاره کنیم که از پلی استر بوده و در برابر ضربه مقاومت و استحکام بالایی دارد.
چمدان دلسی مدل Montsouris از امکانات بسیار ویژه ای برخوردار است. برای مثال تعبیه چهارچرخ دوبل بی صدا و پلاستیکی برای چمدان دلسی مدل Montsouris این امکان را به شما خریداران می‌دهد که بتوانید بدون تحمل هیچگونه احساس فشار و یا خستگی در ناحیه دستانتان چمدان خود را 360 درجه حرکت دهید. اما از دیگر امکاناتی که شرکت معتبر دلسی برای چمدان دلسی مدل Montsouris در نظر گرفته است می توانیم به طراحی داخلی این چمدان اشاره کنیم که داخل چمدان به گونه ای طراحی شده است تا بتوان وسایل و لباس هارا به صورت مرتب و تفکیکی در چمدان قرار داد. لازم به ذکر است که چمدان دلسی مدل Montsouris دارای 5 سال گارانتی بین المللی است و درسه سایز کابین، متوسط و بزرگ عرضه می گردد که با توجه به میزان وسایل و نوع سفر می توانید یکی از آن ها را انتخاب نمایید.
3- چمدان دلسی مدل Chatelet Hard Plus:
چمدان دلسی مدل چتلت هارد پلاس نیز یکی از بهترین چمدان‌های جنس بکار رفته در چمدان دلسی مدل Chatelet Hard Plus از نوع پلی‌کربنات بوده و به همین دلیل این چمدان از بدنه بسیار مقاومی برخوردار است. گفتنی است که طراحی این نوع چمدان کاملا استاندارد صورت گرفته است.
شرکت دلسی برای چمدان دلسی مدل Chatelet Hard Plusسه دسته جهت حمل و جابه‌جایی تعبیه نموده است که این دسته‌ها مسافران را جهت بلند کردن یا قرار دادن چمدان بر روی چرخ‌های حمل بار، تسمه نقاله‌های فرودگاه و صندوق عقب خودرو یاری می‌نماید. استفاده ازچهار چرخ دوبل بی‌ صدا و روان با قابلیت چرخشی 360 درجه‌ای، تعبیه ترمزچرخ، دسته تلسکوپی، فضای داخلی پارتیشن ‌بندی شده ،زیپ سکیورتک و قفل TSA از جمله آپشن هایی است که برای چمدان دلسی مدل Chatelet Hard Plusدر نظر گرفته شده است.
فضای داخلی چمدان دلسی مدل Chatelet Hard Plus در مقایسه با دیگر چمدان ها بسیار متفاوت است و به دلیل پارتیشن بندی شدن فضای داخلی چمدان این امکان برای خریداران وجود دارد تا وسایل خود را از یکدیگر تفکیک کنند.ضمن اینکه تعبیه محفظه لباس خیس و کثیف، محفظه کفش و آویز کت و شلوار نیز از دیگر امکانات چمدان دلسی مدل Chatelet Hard Plus می باشد.اما به لحاظ امنیتی نیز این چمدان نسبت به دیگر چمدان ها در درجه بالاتری قرار دارد. چمدان دلسی مدل Chatelet Hard Plus به جهت برخورداری از ترکینگ کد، زیپ‌ Securitech و همچنین قفل رمزدار TSA چمدان را به لحاظ امنیتی محافظت می نماید.
در واقع مسافران می بایست بعد از بستن زیپ‌های چمدان آن‌ها را به این قفل TSA متصل کنند افراد دیگر نتوانند به چمدان دسترسی پیدا کنند. چمدان دلسی مدل Chatelet Hard Plus در سایز ها و رنگ های متنوع و گوناگون عرضه می گردد که انتخاب این نوع چمدان برای مسافرت های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت انتخاب بسیار مناسبی خواهد بود.
[عکس: delsey-suitcase-lazare-81101-1-(2)-min.jpg]
4- چمدان دلسی مدل Lazare:
این چمدان می‌تواند به خوبی نقش یک ساک مسافرتی را نیز ایفا کند. در خصوص جنس این چمدان لازم است بدانید که چمدان دلسی مدل Lazare از جنس پلی‌استر ساخته شده است که ساختاری مستحکم و با دوام دربرابر ضربه و پارگی مقاوت بالایی دارد. توجه داشته باشید که پلی‌استر خاصیت ضد آب دارد و مانع نفوذ مایعات ازجمله باران به داخل چمدان میشود.چمدان دلسی مدل Lazare از وزن نسبتا سبکی برخوردار است که جابه جایی آسان را موجب می شود. چمدان دلسی مدل Lazare دارای چهارچرخ با قابلیت چرخش 360 درجه می باشد که امکان حمل راحت چمدان را میسر می سازد. قفلی که برای چمدان دلسی مدل Lazare تعبیه شده است قفلیی از نوع TSA می باشد. همچنین توجه داشته باشید که چمدان دلسی مدل Lazare دارای 2 سال گارانتی بین المللی می باشد.
شرکت دلسی برای چمدان دلسی مدل Lazare امکانات بسیاری در نظر گرفته است به همین جهت خریداران در سراسر دنیا با سلایق گوناگون مجذوب این چمدان دلسی مدل Lazare می شوند.امنیت محتویات چمدان یکی از موارد بسیار مهمی است که شرکت دلسی جهت تضمین آن از قفل TSA استفاده نموده است.در رابطه با قفل رمز دارنوع چمدان دلسی مدل Lazare TSA لازم است بگوییم که به همراه این قفل کلیدی ارائه نمی‌شود و خریداران می بایست فقط با استفاده از رمز سه ‌رقمی نسبت به باز و بسته کردن این قفل اقدام نمایند. توجه داشته باشید که به کلید این قفل فقط برخی مأمورین امنیتی فرودگاه‌ها دسترسی دارند تا درصورت نیاز به بررسی محتویات داخلی چمدان‌ها بتوانند بدون شکستن قفل این کار را انجام دهند.توجه داشته باشید که مجموع طول و عرض و ارتفاع چمدان دلسی مدل Lazare 115 می باشد که معمولا قابل قبول تمامی ایر لاین ها در قسمت داخلی هواپیما می باشد.
سخن آخر
سعی شد در این نوشتار به معرفی 4 مورد از بهترین چمدان‌های دلسی پرداخته شود. گفتنی است که علاوه بر چمدان‌های دلسی، شما می‌توانید از کیف لپتاپ دلسی، کیف مدرسه دلسی و کیف بیزنسی دلسی نیز خرید کرده و استفاده نمایید.

چاپ این بخش

  مشاوره ازدواج
ارسال‌شده توسط: admin - 15-08-2018, 12:07 PM - انجمن: معرفی سایت - بدون‌پاسخ

مفتخر هستیم که توانسته ایم در سطح تهران تمامی خدمات مشاوره و روانشناسی را به صورت درمان های چندوجهی و تیمی در اختیار مراجعین محترم قرار دهیم.

در زمینه ی مشاوره ازدواج و مشاوره خانواده شما عزیزان می توانید از پکیج قبل از ازدواج کلینیک مشاوره اننتخاب نو که شامل ( تست ازدواج ، دوره آموزشی ویژه زوجین ، جلسات مشاوره جنسی، سکس تراپی و مشاوره فردی است بهره مند شوید که جلسات جنبه ی آموزش مهارت های بین فردی ، ارتقاع سطح آگاهی از نیاز های خود و فرد مقابل ،و حل مشکلات فردی را دارد.
قابل ذکر است که مرکز تخصصی روانشناسی انتخاب نو علاوه بر مشاوره زناشویی و ازدواج در تمام زمینه ها از درمان تیمی و چندوجهی استفاده می کند که به شرح ذیل می باشد : مشاوره شغلی و مشاوره تحصیلی ، مشاوره نوجوان ، مشاوره تلفنی ، مشاوره حقوقی خانواده ، مشاوره طلاق و مشاوره خیانت که از چندین درمانگر برای درمان مراجعین استفاده می کند .
به طور مثال : شما در زمینه ی کودک علاوه بر مشاوره کودک در صورت نیاز از نمایش درمانی ، بازی درمانی و نوروفیدبک نیز استفاده می کنید که طی جلسات روان درمانگرو مشاوران کودک  نتایج بدست آمده را ارزیابی کره و متدهای جدیدتری را به کار می گیرند.
در زمینه بالینی هم به صورت تخصصی به درمان وسواس ، درمان افسردگی و درمان اضطراب و استرس می پردازیم که خوش بختانه در زمینه مشاوره بالینی هم توانسته ایم از طریق تور روانشناسی درمانی، با همکاری و حضور روان کاو و روانپزشک در تورها بستری از درمان های گروهی را مهیا کرده تا در کنار جلسات فردی گروه درمانی هم تجربه کنند.
کلینیک تخصصی مشاوره و روانشناسی انتخاب نو با در اختیار داشتن فضایی استاندارد و مجهز به جدیدترین ابزارهای سنجشی و درمان های تکنولوژی در کنار درمانگران متخصص و خبره توانسته است یکی از برترین مراکز مشاوره و مرکز روانشناسی در تهران و کشور باشد
بهزیستی و سلامت را در مرکز مشاوره تخصصی انتخاب نو زیر نظر متخصصان روانشناسی تجربه کنید

چاپ این بخش

  خانه هوشمند رشت
ارسال‌شده توسط: Hooshmandsazan96 - 22-05-2018, 05:53 PM - انجمن: خدمات ساختمان - بدون‌پاسخ

احتمالا اولين سوالي كه براي اولين بار بعد از شنيدن هوشمندسازي ساختمان يا اتوماسيون ساختمان به ذهن بسياري خطور مي كند، اين است كه اصلا هوشمندسازي چيست؟ و چرا من بايد خانه ام را هوشمند كنم؟

اتوماسيون به زبان ساده يعني اتوماتيك كردن عكس العمل ها نسبت به برخي از رويدادها . با اين تعريف حتي يك سيستم اعلام سرقت و يا اعلام حريق و... به تنهايي نوعي از اتوماسيون هستند.

شايد اصلي ترين هدفي كه براي هوشمندسازي در ذهن داريد كنترلي شدن همه تجهيزات منزل است. اما آنچه بهتر است بدانيد اين است كه متخصصان اين رشته هرگز به اين موضوعات به عنوان اهداف اصلي اتوماسيون نمي نگرند. اولين و مهمترين هدفي كه اين متخصصان دنبال مي كنند تجهيز ساختمان به پردازشگرهاي مورد نياز براي تأمين ايمني و امنيت بيشتر و بهينه سازي مصرف انرژي و زمان است. پس از آن ارائه خدمات كنترلي شدن تجهيزات و لوكس كردن قابليت ها بعنوان گزينه هاي كم هزينه اي كه به راحتي قابل دستيابي هستند و مي توانند در ايجاد حسي زيبا از زندگي در رفاه بيشتر نقش داشته باشند، مورد توجه قرار مي گيريند.افراد بسياري به دليل اتصال هاي برق و يا حوادث پس از وقوع زلزله دچار صدمات جسمي و جاني و مالي مي شوند، خانه هايي كه دستخوش سرقت يا حريق مي شوند، باغچه هايي كه به علت مشكل آبياري غيرمنظم از بين مي روند، سيستم هاي سرمايش-گرمايشي كه بي وقفه در حال مصرف انرژي هستند .حتما شنيده ايد كه به علت نشت گاز و يا تركيدگي لوله همسايه ها ، خانه ديگر همسايه ها تخريب شده باشد. اين ها مجموعه مثال هايي از حوادثي هستند كه انسان ها به دليل مشكلاتي از قبيل مشغله ذهني، كمبود فرصت و يا خطاي انساني با آن روبرو هستند. آنچه هوشمندسازي به شما ارايه مي كند جلوگيري از اين آسيب هاست. به طور مثال اگر شما يك خانه هوشمند داشته باشيد، در هنگام وقوع حوادث بدون نياز به دخالت انسان آب و گاز قطع مي شود!

خانه هوشمند يك خانه زنده است، كه براي شما راحتي خيال به ارمغان مي آورد. خانه اي كه در هنگام خروج شما از منزل ميگويد: خاموش كردن چراغ ها، كولر، بستن شيرها و فعال كردن دزدگير با من، تو به كارهايت برس!!!


خانه هوشمند رشتخانه ي هوشمند - خانه هوشمند الفا-ساختمان هوشمند-نمايندگي خانه هوشمند

چاپ این بخش

  Buy real uk documents - British pasports id driver's licenses for sale online
ارسال‌شده توسط: GopdirV - 22-05-2018, 02:42 AM - انجمن: طراحی سایت - بدون‌پاسخ

Buy original registered EU/US/UK/AUSTRALIA/CANADA documents passports id driver's licences online: w w w. buyrealpassport.cc

چاپ این بخش

  صنعت چاپ ایران و چشم انداز سرمایه گذاری بین المللی
ارسال‌شده توسط: چاپ جعبه بهرنگ - 20-05-2018, 05:23 AM - انجمن: گفتگوی آزاد - بدون‌پاسخ

صنعت چاپ ایران و چشم انداز سرمایه گذاری بین المللی
صنعت چاپ ایران، از نگاه ارایه دانش های تخصصی، موقعیت استراتژیک کشور و سایر عوامل انسانی و اقتصادی و قابلیت های موجود، از پتانسیل های بسیار بالایی برای ارتقای وضعیت خود برخوردار است، وضعیت فعلی ایران ناشی از فاکتورهای متعددی است که برخی از آنها به صورت مقطعی و برخی دیگر از نوع دلایل بنیادی هستند.
قابلیت های ایران برای تبدیل شدن به قطب تولید محصولات چاپی در منطقه را می توان چنین برشمرد :
۱-  تنوع اقلیمی:  ایران از تنوع اقلیمی بی نظیری برای تولید اقتصادی و با کیفیت انواع محصولات چاپی را داراست.
۲- نیروی کار ارزان و فراوان : ایران تقریبا جوان ترین کشور دنیاست و این نیروی کار جوان و ارزان نسبت به کشورهای پیشرو در امر محصولات چاپی مزیتی برای توسعه این بخش محسوب می شود.
۳-  وجود روزهای فراوان آفتابی و تعداد روزهای ابری کم:  نور از مهم ترین نیازهای کسب و کار است است خوشبختانه در ایران به دلیل شدت تابش مطلوب و روزهای آفتابی بالا مشکل چندانی از نظر نور وجود ندارد و همین موضوع بسیاری از هزینه ها را پایین می آورد.
۴-  وجود انرژی فسیلی فراوان و ارزان قیمت : ایران از نظر ذخایر هم از نظر ذخایر نفتی و هم گازی مقام دوم جهان را داراست. از سوی دیگر محصولات چاپی نیاز مبرم به سوخت ارزان برای تولید و حمل و نقل دارند و تفاوت فاحشی را در قیمت تمام شده ایجاد می کنند که این مزیت در صورت استفاده درست. افزایش حضور جهانی و صادرات ایران را در پی خواهد داشت. گفتنی است که هزینه های سوخت و نیروی انسانی به تنهایی حدود ۷۰ درصد کل هزینه های جاری تولید را در کشورهایی نظیر هلند به خود اختصاص می دهند.
۵- نزدیکی ایران به بازارهای بزرگ مصرفی جهان:  کشورهای عربی همسایه و حوزه خلیج، کشورهای تازه استقلال یافته، روسیه و اروپا از مراکز مهم مصرف به شمار می روند که مرکزیت ایران می تواند مزیت بزرگی محسوب شود. در بازارهای آینده این محصولات می تواند برای ایران که نزدیک ترین تولیدکننده به این بازار است مزیت بزرگی باشد.
۶- وجود جمعیت ۸۰ میلیونی ایران و با احتساب بازارهای همسایه به عدد  ۳۰۰ میلیون می رسد.
۷- امنیت سیاسی بالا در مقایسه با دیگر مکان های سرمایه گذاری.
۸- تغییر نگاه دولت جدید به مسایل سرمایه گذاری خارجی در کشور.
و هم اکنون در سایه تحولات سیاسی داخلی و بین المللی نشانه های مثبتی برای اقتصاد کشور و به تبع آن صنعت چاپ ایران پیش بینی می شود. خوشبختانه چشم اندازهای پیش روی صنعت چاپ، نوید بخش افق های تازه ای است و بازارهای بالقوه بسیاری در برابر این صنعت گشوده شده است که از آن جمله می توان به حوزه وسیع بازار صنایع چاپ و بسته بندی در منطقه و داخل ایران اشاره کرد.
کارشناسان این حوزه در ایران معتقدند یکی از وجوه و بخش های بزرگ صنعت چاپ در دنیای مدرن مربوط به صنایع بسته بندی است و سیاست گذاری ها دروراستای توسعه فعالیت های گسترده در این بخش حکایت از اهمیت این حوزه دارد. چرا که یکی از مهمترین شاخصهای رشد و توسعه اقتصاد هر کشور میزان رشد صنعت چاپ و بسته بندی آن است.
خوشبختانه با تحولاتی که پس از توافق تاریخی ژنو روی داد، هم اکنون طرف های اروپایی وآسیایی به شکل بهتری جوابگوی طرف های ایرانی خود هستند و زمینه های مثبتی برای گسترش همکاری هایی متقابل در حال شکل گیری است و فرصتی طلایی برای مذاکره و گفتگو با متولیان بخش خصوصی و نهادهای نظارتی ایران بوجود آورده است و متولیان ایرانی این صنعت مشتاقانه پذیرای سرمایه گذاران خارجی در بخش های مختلف چاپ و به خصوص در صنعت بسته بندی اند.
با توسعه سطح توافق های ایران با کشورهای مختلف به خصوص در حوزه صنایع، حمل و نقل، نفت و انرژی، توریسم، بانک و بورس، کشتیرانی و... جامعه کسب و کار ایران به شدت نیازمند استفاده از خدمات چاپ و بسته بندی در سطح بزرگی است که در اینجاست که اگر سرمایه گذاران خارجی بتوانند در شرایط کنونی دست به کار شوند و قراردادهای اقتصادی را در زمینه سرمایه گذاری حوزه چاپ و بسته بندی را با ایرانیان به امضا برسانند. مطمئن باشند که سود هنگفتی را در این راه بدست خواهند آورد و توامان با شکوفا شدن صنایع بسته بندی، تعداد قابل توجهی شغل جدید ایجاد شده و سرمایه گذارهای خارجی آمادگی خواهند داشت با آوردن تکنولوژی پیشرفته صنایع چاپ و گرافیک در توسعه صنعت چاپ ایران همکاری و شرکت فعال داشته باشند.
تولید پلیت های CTP ، تولید مرکب های چاپ با کیفیت بالا، تولید انواع کاغذ، مقوا و ورق های کارتنی از صنایع جانبی خواهند بود که با توسعه صنعت چاپ رونق خواهند گرفت که خود عامل اشتغال و توسعه خواهند شد.
بهره گیری از سرمایه گذاری و فن آوری های پیشرفته و تجربه های ارزشمند در تولید و صادرات موجب می شود بهترین کیفیت چاپ با حداقل قیمت تمام شده در ایران قابل تولید شود و عملا، علاوه بر پوشش نیازهای فراوان داخلی امکان صادرات محصولات چاپی به کشورهای خارجی نیز فراهم می شود. بدین ترتیب می توان پیشرفت منظم و پایدار بازار چاپ ایران را انتظار داشت که امری حتمی است که تحقق می یابد.
البته در این عرصه کاستی های مهمی نیز وجود دارد که به عنوان چالش های عمده صنعت چاپ ایران مطرح است. برای مثال بخش عمده ای از چاپخانه های ایران با تجهیزات قدیمی و در چهار چوب و فضای دولتی اقدام به چاپ می کنند که در نتیجه تولید آن ها با مشکلات کیفی مواجه بوده و قیمت تمام شده آن ها به هیچ وجه قابل رقابت نیست.
بنابراین برای باقی ماندن در کوران رقابت های بین بخشی و بین المللی لازم است که با درک اهمیت و نقش بلامنازع فن آوری های نوین در طراحی، تولید و عرضه محصولات و خدمات مختلف فرهنگی و هنری و افزایش بهره وری و شکوفا کردن ظرفیت های قوی نیروی انسانی و ایجاد بسترهای مناسب برای توسعه صنعت چاپ، در زمینه نوسازی شبکه چاپخانه های کشور و به کارگیری سخت افزارها و نرم افزارهای مدرن امروزی در این شبکه اقدام کرد و نباید فراموش کرد که صنعت چاپ و صنایع وابسته نقش مهمی در مبادلات بین المللی ایفا می کند. از بسته های کالاها گرفته تا چاپ لیبل، چاپ کتاب، چاپ کاتالوگ ، چاپ بروشور و چاپ جعبه و مطبوعات، انواع و اقسام لفاف و بسته بندی کالاها، تابلوها و استند تبلیغاتی و  پوسترهای تبلیغاتی، چاپ صنعتی و... از جمله این کارکرد است.
در دنیای تولید و تجارت امروز هیچ یک از محصولات صنعتی و تولیدی، از خدمات و تولیدات صنایع چاپ بی نیاز نیستند و برای نفوذپذیری محصولات تولیدی یک کشور در بازار داخلی و بازارهای جهانی، صنایع چاپ پیشرفته کشورها نقش بسیار عمده ای در معرفی توانمندی های تولید و تجارت هر یک از کشورها ایفا می کنند.
در حال حاضر تولید محتویات نفیس و اثرگذار به علت ضعف امکانات و ظرفیت های سخت افزاری و نرم افزاری، در اختیار کشورهای دیگری مانند چین و ترکیه قرار گرفته است و همین مساله سرمایه گذاری های بین المللی را به جای ورود به ایران به کشورهای فوق سوق می دهد و این فرایند یکی دیگر از چالش های جدی صنعت چاپ ایران به شمار می رود.
دستیابی ایران به مقام نخست منطقه در افق چشم انداز، نیازمند توسعه همه جانبه صنعت چاپ، ایجاد زیرساخت های لازم، آموزش نیروی انسانی، بازسازی و نوسازی صنایع چاپ، بسترسازی های قانونی و حقوقی برای حضور بیشتر در بازارهای بین المللی است و حضور سرمایه گذاران خارجی و داخلی در این بخش است. این همه نیازمند عزم ملی و ایفای نقش فعال همه مدیران و دست اندرکاران موثر و مرتبط کشور است.
قدر مسلم این که صنعت چاپ می تواند گام های شتابانی را به سوی توسعه بردارد. به این منظور توجه به مواردی چون سرمایه گذاری در انتقال پیشرفته ترین تکنولوژی چاپ افست، چاپ فلکسو و چاپ دیجیتال، آموزش و توانمندسازی نیروی انسانی چاپ برای بهره برداری کامل از تکنولوژی خریداری شده، تحقق سالیانه ۳ میلیارد دلار گردش مالی صنعت چاپ ایران در آینده با پوشش نیازهای داخلی و نیاز کشورهای پیرامونی با تاکید بر چاپ بسته بندی و چاپ لیبل، چاپ دیجیتال، کتاب و نشریات و بالاخره فروش دانش فنی به کشورهای منطقه راهگشا خواهد بود.
ضرورت ایجاد و گسترش سرمایه گذاری در حوزه چاپ و بسته بندی از طرف سرمایه گذاران برگ برنده ای است که نیاز به هوشیاری و درایت در این مقطع از زمان دارد که هر شخص یا شرکتی با شم بازار خود می تواند آن را دریافت و در راه آن قدم اصلی را بردارد.
منبع : چاپ و نشر

چاپ این بخش

  دريافت کارنامه نمونه دولتي
ارسال‌شده توسط: bhrprn - 19-05-2018, 11:31 AM - انجمن: معرفی سایت - بدون‌پاسخ

برای مشاوره و دريافت کارنامه نمونه دولتي  به سایت ایران تحصیل مراجعه کنید و مشاوران به صورت تلفنی و حضوری به شما کمک میکنند.
 
آدرس سایت ایران تحصیل
https://irantahsil.org/

چاپ این بخش

  Buy real us uk canada pasports id driver's licenses online
ارسال‌شده توسط: GopdirV - 18-05-2018, 08:33 PM - انجمن: طراحی سایت - بدون‌پاسخ

Buy real registered EU/US/UK/AUS/CAN documents passports id driver's licences online: w w w. buyrealpassport.cc

چاپ این بخش